PROFESYONEL HİZMETLER

Profesyonel Hi̇zmetler

Gantek, alanlarında uzman, yetkin ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekipleriyle kurumların iş ve süreç analizi, kurulum, destek, bakım, eğitim, danışmanlık ihtiyaçlarına etkin ve hızlı bir biçimde cevap vermektedir.

Donanım ve Yazılım Kurulumu

Gantek tarafından sağlanan Satış Sonrası Kurulum Danışmanlığı, müşterinin belirlediği konfigürasyonlar doğrultusunda kurulum yapılması için verilen destekle ilgili donanım ve yazılım hizmetlerini kapsamaktadır.

Ayrıca, kurulumlar sırasında ya da sonrasında, donanım ve yazılımla ilgili konularda müşteri tarafındaki süreçlerde etkin bir işleyişe ulaşılması amacıyla kısa eğitimler düzenlenmektedir.

Destek ve Bakım

Bünyesinde küresel olarak geçerli sertifikalara sahip çok sayıda deneyimli mühendis ve teknisyen bulunan Gantek Destek Grubu, Türkiye’de ve faaliyet gösterdiği ülkelerde hızlı, etkin ve güvenilir sistem, donanım ve yazılım desteği sağlamaktadır.

Gantek, müşteri isteğine bağlı değişik bakım anlaşmaları çerçevesinde kurumlara 7x24 yerinde ve en kısa sürede, üst düzeyde teknik destek vererek yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Eğitim

Gantek, müşterilerine sunduğu çözümlerin etkin biçimde kullanımına yönelik eğitim sağlamakta, bu kapsamda verilen hizmetler kurumların ihtiyaçları doğrultusunda biçimlendirilmektedir.

Gantek, çözüm ortakları Oracle, Symantec ve Subex'in ürünlerine yonelik egitim hizmetleri sağlamaktadır.

Dış Kaynak Kullanımı

Gantek, müşterilerine, servis seviye anlaşmaları çereçevesinde kesintisiz hizmet verebilmektedir. Müşterilerini teknik ayrıntılarla meşgul etmeden arzu edilen hizmetleri sunmayı Gantek, bu anlayışla, aşağıda belirtilen konularda kurumlara dış kaynak kullanımı hizmeti sağlamaktadır:

- BT altyapı dış kaynak kullanımı
- Ofis otomasyonu için yardım masası dış kaynak kullanımı
- Veri merkezi operasyonları
- Hizmet Seviyesinde Anlaşma tabanlı hizmet sözleşmeleri
- Ortak ve kullanıma açık kaynak tahsisi

Danışmanlık

Gantek, Bilgi Teknolojileri Çözümleri ve Kurumsal İş Çözümleri alanlarında  müşterilerinin iş süreçleri ve karşılaşılan sorunların analizinden yola çıkarak en uygun çözümü sağlamayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sunulan danışmanlık hizmetleriyle, müşterinin ihtiyaçlarına en etkin biçimde cevap verecek çözümler belirlenmekte, gerekli durumlarda farkli teknolojiler bir araya getirilerek çözüm oluşturulmaktadır.