Orta Katman Çözümleri

Orta Katman Çözümleri

Gantek kurumsal bazda ve bulut bazında öncü iş inovasyonu platformu sağlar. Bu, kurumların çevik ve akıllı iş uygulamaları oluşturup işletmelerini sağlarken, modern donanım ve yazılım mimarilerinden tam kapasite yararlanarak IT verimliliği en yüksek seviyeye çıkarır.

Gantek’in çözümleri sosyal, mobil ve bulut teknolojilerinde komple, açık ve entegre bir yaklaşım sunar. Tüm aracı yazılım gereksinimleriniz için tek bir stratejik ortakla çalışma verimliliğini sunduğu gibi onaylı entegrasyonların maliyet verimliğini de sağlar. Portföyündeki her ürün grubunda sınıfının en iyisi teklifleriyle Gantek, bugün işinizi canlandıracak ve gelecekteki yenilikler için bir zemin hazırlayacak süreçleri ve uygulamaları en yüksek düzeye çıkarmanıza imkan tanır.

 • Servis Odaklı Mimari (SOA):
  Gantek entegrasyon sorunlarınızı şimdi ve gelecekte çözmeniz için esnek ve ölçeklenebilir bir çözümle bulut, mobil, Nesnelerin İnterneti (IoT) işlemlerinde ve tesislerde uygulama ve hizmet entegrasyonunu basitleştirir.

  Yeni iş projelerindeki büyüme gün geçtikçe daha hızlanıyor; artan müşteri self servisinden şirketinizin tüm idare departmanlarının ve saha uygulamalarının sorunsuz bir şekilde birleştirilmesine kadar çeşitleniyor. Aynı zamanda, acilen mevcut özelliklerin mobil özellikli hale getirilmesi, bulutla entegre edilmesi ve en son trend Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarının mevcut altyapınıza bağlanmaya başlaması gerekiyor. Şirketler, bir niş yaması özelliği entegrasyonu araç seti kullanarak, bu yeni entegrasyon zorluklarının her biri üzerine ayrı ayrı eğilmeye çalıştığında, esas hedefler olan daha hızlı iş entegrasyonu, daha fazla uygulama altyapısı esnekliği ve daha düşük maliyeti artık gerçekleştirilemez hale gelir.

  İşte bu nedenle Gantek, tamamen farklı mobil, bulut ve IoT entegrasyonu gereksinimlerini tek bir birleşik ve standart bazlı bir platformda toplayarak IT süreçlerini basitleştiren çözümler sunuyor.

  Gantek'in sunduğu çözümlerle şunları yapabilirsiniz:
  - Yeni proje entegrasyonları için pazarlama süresini azaltabilirsiniz
  - Entegrasyon maliyeti ve karmaşıklığını azaltabilirsiniz
  - İş ve teknoloji değişikliğini verimli bir şekilde yönetebilirsiniz
  - Temel neden analiziyle uçtan uca çözüm izlemesi elde edebilirsiniz
  - İş vakalarına daha hızlı yanıt üretebilmek için daha fazla görünürlük kazanabilirsiniz
  - Dijital hale getirilmiş platformun en için şekilde kullanımını e ölçeklendirilmesini garantileyebilirsiniz.

 • İş Süreci Yönetimi (BPM):
  Bir işletmeyi kuran veya bozan ve onu rekabette ön saflara çıkararak ayrıştıran unsurların başında iş süreçleri gelir. Operasyonel verim, iş görünürlüğü, kusursuz müşteri deneyimi ve çeviklik sunan iş süreçleri bir şirkete rekabette büyük avantaj sağlar. İşletme yöneticileri, etkili değişiklikler yapmalarını olanaklı hale getiren süreç yönetim araçlarına ihtiyaç duyarlar.

  Gantek size kapsamlı, sektörde öncü bir iş süreci yönetimi (BPM) süiti sunarak şirketinizin süreç yönetiminde başarı göstermesine yardım eder. Gantek işletmelere kullanıcı dostu modelleme ve optimizasyon araçları, sistem entegrasyon araçları, iş faaliyeti izleme panelleri ve son kullanıcılara yönelik zengin görev ve vaka yönetim özellikleri sunar. Birleştirilmiş BPM yazılımı, daha hızlı zaman-değer kazanımını, iş-IT işbirliğini ve daha düşük toplam sahip olma maliyetini garantiler. En basitinden en karmaşığına kadar tüm süreçler kolayca tasarlanabilir, dağıtılabilir ve yönetilebilir.

  Gantek, departmanlar arası uygulamaları uçtan uca, etkili ve sosyal iş süreçleri oluşturmak için bir araya getirerek, işe dayalı bir yaklaşımla süreç yönetimi başarısını garantileyen, sektörün en kapsamlı ve işe dayalı BPM çözümünü uygulamaya geçirmenize yardım eder.

  Gantek ile şunları başarabilirsiniz;
  - İş süreçlerinin uygulaması sırasında daha hızlı zaman-değer kazancı elde edin
  - Zengin süreç çözümlemeleri aracılığıyla gerçek zamanlı bilgi kapasitesini geliştirin
  - İş mimarisi modelleme araçlarıyla hızlı süreç tanımı yapın
  - En üst seviyede vaka yönetim çözümleri sunun
  - İşe dayalı araçlarla süreç modellemesini ve iş yönetimini basitleştirin

 • Uygulama Sunucusu:
  Gantek geleneksel ve bulut tabanlı ortamlarda uygulama sunucusunu hayata geçirmenize yardımcı olur. Gantek sayesinde modern geliştirme platformu ve entegre araçlarla, bir kritik görev bulut platformunda yeni nesil uygulamalar sunabilir, doğal bulut yönetimiyle operasyonları basitleştirebilir ve pazarlama süresini hızlandırabilirsiniz.

  Gantek mobil uygulama geliştirme desteği ve uzman destek hizmetiyle tesiste kullanılan ve üçüncü taraf bulutlar arasında esneklik, en yüksek kapasitede bulut performansı, ölçeklenebilirlik ve esneklik, benzersiz entegrasyon ve daha yüksek geliştirici verimliliği sunar.