ÇÖZÜMLER

Gantek, altyapıdan sanallaştırmaya, güvenlik çözümlerinden veritabanı hizmetlerine kadar, bilgi teknolojileri alanında müşterilerinin performansını optimum maliyetlerde üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

BT Çözümlerinin tamamı için »


Bir yandan, iş süreçlerinde verimliliği artıran mevcut bilişim uygulamalarına odaklanırken, diğer yandan yeni uygulamaların iş süreçlerine katkısını değerlendirerek stratejik gördüğü alanlara yönelmekte olan Gantek, bu alanlarda entegrasyonun öncülüğünü yapmakta, destek sağlamaktadır.

Kurumsal İş Çözümlerinin tamamı için »


Alanlarında uzman, yetkin ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekipleriyle Gantek kurumların iş ve süreç analizi, kurulum, destek, bakım, eğitim, danışmanlık ihtiyaçlarına etkin ve hızlı bir biçimde cevap vermektedir.

Profesyonel Hizmetlerin tamamı için »


Gantek tarafından sunulan veri taşıma hizmetleri, iş süreçlerinde herhangi bir aksamaya yol açmadan maliyetlerde düşüş, altyapı optimizasyonu, verimlilik artışı gibi yararlar sağlamaktadır.

Taşıma Hizmetlerinin tamamı için »


Gantek, yönetilebilir servisler kapsamında yetkin ve deneyimli ekipleriyle, bilgi teknolojileri yönetiminde dış kaynak kullanımı yoluna gitmeyi tercih eden kuruluşların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Yönetilen Hizmetlerin tamamı için »