GANTEK AKADEMİ

GANTEK, 40 yıllık kurumsal müşteri deneyimiyle, geleneksel teknolojilerden modern teknolojilere kadar veri merkezinizin vazgeçilmezleri olan çok geniş teknoloji desteği sağlayarak sektörün en iyi çözümlerini sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirmektedir.

GANTEK, uzun yıllarda oluşmuş tecrübesini Eğitim alanına taşıyarak, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu Linux, Konteyner/MikroServis, DevOps, Veri Tabanı gibi pek çok konuda uzman kadroyu yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Gantek Akademi, sektörün en güncel dinamiklerini, konularını, stratejilerini barındıran içerikleri ile her zaman önde olmanızı ve rekabet avantajı kazanmanızı sağlayacak olmasının yanında, 40 yıllık saha tecrübesini de sizlere aktarıyor olacak.

Eğitmen Görseli

İLERİ DÜZEYDE LINUX EĞİTİMİ

Eğitim, Linux’u kullanan ama Linux’u derinlemesine öğrenmek ve kendi ihtiyaçlarına göre yapılandırmak isteyenler için hazırlandı.

Linux çekirdeğinin yeni ihtiyaçlarınıza göre yeniden yapılandırılması, Linux çekirdeğine ekler yapılması, güvenlik seviyesinin yükseltilmesi, network bileşenlerinin doğru tanımlanması gibi pek çok ileri düzey konularla ilgili içerik sunulacaktır. Buildroot ve Yocto Projesi gibi sistemlerle kendi Linux’unuzu tasarlamayı ve derlemeyi öğreneceksiniz. Bütün uygulamalar, sanal ortamda kurulu Linux tabanlı sistem üzerinde anlatılacaktır.

Detaylı Bilgi ve Kayıt
Eğitmen Görseli

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN LINUX EĞİTİMİ

Eğitim, daha önce Linux konusunda deneyimi olmayan ve bu konuya ilgi duyarak kariyer yapmak isteyen herkes için planlandı.

Linux’un nasıl kullanılacağından başlayarak, çekirdek, boot süreci, dosya ve proses yönetimi konularıyla birlikte temel nitelikte ağ ve güvenlik konuları da işlenecektir. Katılımcılara bilgisayar ağları, TCP/IP protokolleri, bilgisayar güvenliği ve benzer konularda eksiklikleri gidermek için temel düzeyde eğitim verilecektir. Bütün uygulamalar Linux tabanlı sistem üzerinde anlatılacaktır.

Detaylı Bilgi ve Kayıt